Oferta dla Firm

Imprezy integracyjne

Eventy strzeleckie to doskonała forma spędzania czasu w ramach szkoleń firmowych i wyjazdów integracyjnych. Zajmujemy się kompleksową organizacją tego typu imprez. Zapewniamy transport, catering oraz główną atrakcję eventu, czyli strzelanie z broni palnej.

Na strzelnicy Surzyckiego w Krakowie znajduje się specjalnie zagospodarowane dla Was miejsce na świeżym powietrzu.

Na terenie strzelnicy w Białce Tatrzańskiej mają Państwo do dyspozycji sale konferencyjne, pensjonat noclegowy, karczmę
z ogródkiem barbecue oraz salę z nagłośnieniem koncertowym. Przed kompleksem ,,Zajazd Białczański” znajduje się ogromny parking do dyspozycji gości.

Goście przejdą dodatkowo szkolenie z zasad użytkowania broni palnej oraz podstawowych technik strzeleckich.
Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwać będą nasi doświadczeni instruktorzy.

Jeśli chcesz aby wyjazd integracyjny Twojej firmy nabrał oryginalnego, niesztampowego charakteru i przysporzył uczestnikom mnóstwo radości, skontaktuj się z nami. Każda nasza oferta jest przygotowywana indywidualnie pod kątem życzeń i oczekiwań Klienta. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Chcesz zorganizować event z bronią? Skontaktuj się z nami. Możemy przeprowadzić strzelanie na każdej licencjonowanej strelnicy w Polsce.

Chętnie współpracujemy z agencjami eventowymi, pomagając w organizacji imprez strzeleckich. Jesteśmy w stanie zorganizować warunki do strzelania z broni palnej w każdym koncesjonowanym obiekcie w kraju.