STRZELNICA - DAWNIEJ KRAKOW-PASTERNIK

ODWIEDŹ NAS W NASZEJ NOWEJ STRZELNICY!

Wasza ulubiona firma strzelecka ma teraz nową siedzibę, zlokalizowaną zaledwie 6 km od centrum Krakowa.

null

INFORMACJE KONTAKTOWE

null

Adres strzelnicy

Surzyckiego 16
30-721 Kraków

null

Godziny otwarcia

Cały tydzień:
9:00 – 20:00

GALERIA

WIZYTA W NASZEJ STRZELNICY TO WYJĄTKOWE DOŚWIADCZENIE

Ze względu na ilość chętnych wymagamy rezerwacji, dlatego nie przegap swojej szansy i skontaktuj się z nami już teraz!

CSA do niedawna zlokalizowana była w Krakowie-Pasterniku. Nowa odsłona naszej strzelnicy zapewnia najwyższy komfort i poziom bezpieczeństwa w branży. Niezmienne pozostały wszystkim znane różnorodne pakiety strzeleckie, przygotowanie do strzelania, przedstawienie zasad bezpieczeństwa, możliwość robienia zdjęć i nagrywania podczas strzelania oraz pomocni i profesjonalni instruktorzy. Ustanowiliśmy nowe, wysokie standardy doświadczenia strzeleckiego w Krakowie.

CSA nie jest zwyczajną strzelnicą. Tutaj możesz nauczyć się więcej na temat broni, posłuchać o jej historii, zadawać pytania oraz robić sobie zdjęcia z wieloma rodzajami broni, nawet jeśli nie korzystałeś z nich w swoim pakiecie. Poczuj atmosferę naszego miejsca prowadzonego przez ludzi z pasją.

Dlaczego powinieneś wybrać nas? Doskonała obsługa klienta, instruktorzy z pasją, wiele rodzajów broni do wypróbowania i niemal 2000 potwierdzonych opinii na Trip Advisor zebranych w ciągu dwóch lat. Te liczby mówią same za siebie.

Odwiedź nas przy ul. Surzyckiego 16 (koło Rybitw) i poznaj najbardziej stylową i nowoczesną krytą strzelnicę w południowej Polsce.

Cracow Shooting Academy – najwyżej oceniana strzelnica w Polsce na Trip Advisor.

null

Dojazd transportem publicznym zapewniają autobusy nr 123, 125, 158. Przystanek autobusowy znajduje się tylko 150 m od strzelnicy. Jeśli chcesz zabrać ze sobą kliku znajomych, daj nam znać, a możemy zamówić dla Ciebie prywatny minibus, który zabierze Was z hotelu, zawiezie na strzelnicę, a następnie z powrotem odwiezie na miejsce.
Nic prostszego!

null

Na terenie strzelnicy znajduje się bezpłatny parking dla klientów.

ZAPRASZAMY

WIRTUALNY SPACER PO STRZELNICY

PROSIMY O KONTAKT W CELU OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW