FAQ

Każda osoba korzystająca z naszej strzelnicy swój pobyt zaczyna od przeszkolenia z zasad bezpieczeństwa oraz podstawowej obsługi broni. Instruktor towarzyszy klientowi przez cały czas, oferując wskazówki i odpowiadając na wszelkie pytania.

Tak! Używamy takiej samej broni palnej jak policja czy wojsko. Nie są to wiatrówki ani repliki ASG, a prawdziwa broń sportowa i bojowa.

Osoba towarzysząca może kręcić filmy i fotografować. Jeśli jest Was dwoje, oboje strzelacie, możecie robić zdjęcia sobie nawzajem na zmianę. Po strzelaniu instruktor chętnie zrobi Wam fotografię z bronią lub tarczami, ale ze względu na zasady bezpieczeństwa nie proście go jednak by robił Wam zdjęcia w trakcie strzelania. Jeśli odwiedziłeś/aś nas sam/a, zapytaj instruktora czy dostępny jest ktoś kto może zrobić Ci zdjęcia.

Tak! Należy dokonać wcześniejszej rezerwacji swojej wizyty na strzelnicy ze względu na dużą ilość chętnych. Osoby, które przyszły bez rezerwacji będą Proszone o poczekanie na wolny najbliższy termin.

Nie ma takiego wieku, wszystko zależy od osoby. Nasze doświadczenia wskazują jednak, że minimalnym wiekiem na rozpoczęcie przygody ze strzelaniem wydaje się być 11-12 lat.

Tak, jak najbardziej osobie strzelającej mogą towarzyszyć znajomi, którzy nie zdecydowali się na strzelanie.

Całkowitym kosztem strzelania jest cena wybranego przez Państwa pakietu z naszej oferty od 140 do 400 zł. Nie ma żadnych dodatkowych opłat. Istnieje również możliwość skomponowania własnego pakietu wg. wzoru dostępnego na naszej stronie.

Bony upominkowe Cracow Shooting Academy zachowują ważność przez trzy miesiące od daty wystawienia. W przypadkach szczególnych istnieje możliwość przedłużenia ważności bonu.

CHCESZ UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ