VOUCHER/BON PODARUNKOWY NA NASZĄ STRZELNICĘ W KRAKOWIE

POSIADAMY W OFERCIE BONY PODARUNKOWE

Bon podarunkowy na naszą strzelnicę w Krakowie to idealny prezent świąteczny, urodzinowy i na każdą inną okazję, kiedy chcesz komuś wręczyć niezapomniany i nietypowy prezent, który osoba obdarowana będzie długo pamiętać.

null
null

Voucher/bon na strzelnicę to wyjątkowy prezent tak dla mężczyzn jak i kobiet, chcących doświadczyć mocnych i niezapomnianych wrażeń z prawdziwą bronią. A to wszystko w całkowicie bezpiecznych i komfortowych warunkach pod opieką naszego wykwalifikowanego instruktora strzelectwa.

Bony upominkowe możemy wystawić na dowolny pakiet strzelecki z naszej oferty. Istnieje również możliwość samodzielnego określenia wartości, na jaką opiewać będzie bon. Taką dowolność znajdziesz tylko u nas.

Bon upominkowy zostanie spersonalizowany wedle Twoich wytycznych. Został on opracowany w estetycznej i nowoczesnej oprawie graficznej co podkreśla jego wyjątkowość. Bon dostarczamy w formie elektronicznej, aby zapewnić jak najszybszą realizację. Gwarantujemy dostawę w dniu zaksięgowania opłaty lub otrzymania potwierdzenia przelewu.

Ważność voucheru/bonu to sześć miesięcy od daty zakupu. Osoby obdarowane proszone są o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji terminu realizacji. Zapraszamy również osoby towarzyszące.

PROSIMY O KONTAKT W CELU OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW