+48 721 000 505
shooting.cracow@gmail.com

Wieczory panieńskie w Krakowie

Organizujesz wieczór panieński i chciałabyś, aby było to coś naprawdę wystrzałowego?
Kraków oferuje Ci wyjątkowe atrakcje. Piękne historyczne miasto, klimatyczne knajpki, dobre jedzenie, kluby z każdym rodzajem muzyki. To idealne miejsce na zorganizowanie wieczoru panieńskiego. A jeśli nie interesują Cię sztampowe zabawy i chciałabyś poczuć prawdziwą adrenalinę mamy dla Ciebie coś nadzwyczajnego. Zapraszamy do spędzenia wieczoru panieńskiego na strzelnicy!
Gwarantujemy wieczór, którego nigdy nie zapomnisz.
Ty, Twoje przyjaciółki i cały arsenał broni. Chcesz być jak Lara Croft? Proponujemy pistolet maszynowy UZI. Preferujesz klasykę? Czeka na Ciebie Kałasznikow A47. A może wolisz strzelanie do tarczy z rewolweru Taurus .357 Magnum? To tylko kilka atrakcji, które czekają na Ciebie w Cracow Shooting Academy.
A jeśli od zawsze marzyłaś o strzelaniu z konkretnego modelu broni — poinformuj nas o tym, a my zrobimy wszystko, aby Twoje marzenie się spełniło.

Na co jeszcze możesz liczyć? Zadbamy o  komfort i bezpieczeństwo całej Twojej ekipy.
Odbierzemy Was z dowolnego punktu w Krakowie i zawieziemy na niezapomnianą imprezę. Na miejscu będą czekać doświadczeni przystojni instruktorzy, którzy pomogą wybrać najlepszy typ broni, przeprowadzą szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz używania broni palnej, a także zadbają, aby cała grupa poznała prawidłową postawę strzelecką oraz technikę strzelania. Otrzymacie również gustowne okulary ochronne i nauszniki. Przecież wieczór panieński i taka zabawa wymagają odpowiedniego outfitu, prawda? 😉
Która z Was jest urodzoną wojowniczką i okaże się królową strzelców? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać.
Przygotowaliśmy kilka wyjątkowych pakietów strzeleckich, a jeśli chcesz, stworzymy dla Ciebie dedykowany pakiet na wieczór panieński, żeby żadna z zaplanowanych na ten jedyny wieczór w życiu atrakcji nie okazała się chybiona.
Aby ostudzić nieco strzeleckie emocje, zapraszamy do pubu, który znajduje się na terenie strzelnicy. Wznieście toast za wystrzałowe życie państwa młodych!
Wieczór panieński to ważny i symboliczny moment w życiu każdej kobiety. Dlatego powinien być naprawdę szczególny, aby na zawsze pozostał w Twojej pamięci. Dzięki nam poczujesz się jak Pani Smith, a serce zabije Ci mocniej nie tylko na myśl o narzeczonym. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i spędź wieczór panieński na strzelnicy!

Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.