Wieczór kawalerski w Krakowie

Zbliża się Twój wieczór kawalerski, a Ty nadal nie masz pomysłu jak go spędzić? Zabawy w męskim gronie muszą być ekstremalne i podnosić adrenalinę! Pozwól, że przedstawimy Ci pewien plan.
Wieczór kawalerski w Krakowie? Dlaczego nie!
Kraków to idealne miejsce do zorganizowania wieczoru kawalerskiego. Jest to miasto bardzo dobrze skomunikowane z lotniskiem, tętniące życiem – szczególnie wieczorami. Oferuje szereg atrakcji dla prawdziwych facetów. Czy wiesz co mamy na myśli? Zapewne tak! Bardzo wielu turystów wybiera Kraków na miejsce swojego wieczoru kawalerskiego. Spróbuj, a nie będziesz żałować!
Jakie atrakcje na wieczór kawalerski warto wybrać?
Przede wszystkim polecamy odwiedzenie strzelnicy. Będzie to typowo męski wypad. Ty, koledzy i karabiny. Pomyśl, jakie emocje będą Wam towarzyszyć, gdy staniecie z karabinami i zaczniecie zabawę.

W Cracow Shooting Academy wystrzelasz kilka rund z karabinu szturmowego Kałasznikow AK47, oddasz strzały do tarczy z rewolweru Taurus .357 Magnum albo wypróbujesz potencjał karabinu maszynowego UZI. Brzmi ciekawie? Zdecydowanie! To oczywiście nie wszystkie modele broni, jakie posiadamy.
Nasi doświadczeni instruktorzy chętnie pomogą Wam wybrać najlepszy typ broni. Zostaniecie też przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa oraz używania broni palnej. Każdy strzelec pozna prawidłową postawę strzelecką oraz technikę strzelania. Zostaniecie wyposażeni w okulary ochronne i nauszniki. Dobra zabawa jest bardzo ważna, ale musi być bezpieczna!
Czy już wiesz, jaki model broni wybierzesz? Mniejszy karabin sportowy, 9 mm pistolet, strzelbę AK-47 czy model broni z Drugiej Wojny Światowej? Powiedz nam po prostu, jakie masz marzenie, a my postaramy się je spełnić i wystrzelić Twoje emocje na najwyższy poziom!
Przygotowaliśmy także kilka ciekawych pakietów strzeleckich. Możesz wybrać jeden z nich lub poprosić o dedykowany pakiet na wieczór kawalerski.
To jeszcze nie wszystko! Dla grup zorganizowanych oferujemy transport busem.

Wieczór kawalerski bez zdrowej, męskiej rywalizacji szybko zostałby zapomniany. Gwarantujemy, że do tego nie dopuścimy! U nas poczujesz się jak bohater filmu akcji. Spełnij więc swoje marzenia i wraz z kolegami odwiedźcie naszą strzelnicę podczas wieczoru kawalerskiego!

Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.