Strzelnica ul. Surzyckiego 16 Kraków – dawniej Pasternik

Strzelnica ul. Surzyckiego 16 Kraków - dawniej Pasternik

Wieczory kawalerskie

Wieczór panieński

Strzelnica, ul. Surzyckiego 16 Kraków (wcześniej Pasternik)

Odwiedź nas w naszej nowej strzelnicy!

Wasza ulubiona firma strzelecka ma teraz nową siedzibę, zlokalizowaną zaledwie 6 km od centrum miasta.

Nowoczesna strzelnica, oddana do dyspozycji naszych klientów, posiada klimatyzowane pomieszczenia, poczekalnię z wielkoekranowym telewizorem, automaty z napojami, ogród przy wejściu i wiele innych udogodnień.

Strzelanie na naszej strzelnicy to wyjątkowe doświadczenie. Ze względu na ilość chętnych wymagamy rezerwacji, dlatego nie przegap swojej szansy i skontaktuj się z nami już teraz!

Zaktualizowaliśmy każdy element, który sprawił, że staliśmy się Waszą ulubioną strzelnicą. Dobrze wszystkim znane różnorodne pakiety strzeleckie, przygotowanie do strzelania, przedstawienie zasad bezpieczeństwa, możliwość robienia zdjęć i nagrywania podczas strzelania oraz pomocni i profesjonalni instruktorzy. Ustanowiliśmy nowe, wysokie standardy doświadczenia strzeleckiego w Krakowie.

Nie jesteśmy zwykłą strzelnicą. Tutaj możesz nauczyć się więcej na temat broni, posłuchać różnych historii, zadawać pytania oraz robić zdjęcia z wieloma rodzajami broni, nawet jeśli nie korzystałeś z nich w swoim pakiecie. Poczuj atmosferę naszego miejsca prowadzonego przez ludzi z pasją.

Dlaczego powinieneś wybrać nas? Świetna obsługa klienta, instruktorzy z pasją, wiele rodzajów broni do wypróbowania i ponad 1000 potwierdzonych opinii na Trip Advisor zebranych w ciągu dwóch lat. Te liczby mówią same za siebie. 100% adrenaliny gwarantowane.

Odwiedź nas na Surzyckiego 16 i poznaj najbardziej stylową i nowoczesną krytą strzelnicę prowadzoną przez najwyżej ocenianą na Trip Advisor firmę strzelecką w Krakowie.

Jak do nas dojechać? To bardzo proste. Uber/taxi z centrum miasta kosztuje około 25/30 zł. Oczywiście, jeżeli chcesz, możemy zamówić taksówkę specjalnie dla Ciebie.

Transport publiczny zapewnia autobusy nr 123, 125, 158. Przystanek autobusowy znajduje się tylko 150 m od strzelnicy. Jeśli chcesz zabrać ze sobą kliku znajomych, daj nam znać, a możemy zamówić dla Ciebie prywatny bus, który zabierze Was z hotelu, zawiezie na strzelnicę, a następnie z powrotem odwiezie na miejsce. Nic prostszego!

Zapraszamy!

Wirtualny spacer po strzelnicy

Galeria

Adres

ul. Surzyckiego 16
30-721 Kraków

Godziny otwarcia:

Pon – Pt: 08:00 – 20:00
So – Nd: 09:00 – 20.00
Rezerwacja wymagana!