+48 721 000 505
shooting.cracow@gmail.com

Instruktorzy strzelectwa

Instruktor strzelectwa sportowego i dynamicznego

Bartosz Zakrzewski

Jestem dyplomowanym instruktorem strzelectwa sportowego i dynamicznego, posiadam również uprawnienia Prowadzącego Strzelanie.

Z wykształcenia jestem prawnikiem. Moją specjalnością są zagadnienia związane z konkurencjami dynamicznymi od zawodów w formule IPSC , 3Gun po amatorskie zawody organizowane przez lokalne kluby strzeleckie. Uczę podstaw strzelectwa sportowego i dynamicznego oraz zaawansowanych technik i umiejętności związanych z strzelaniem praktycznym IPSC. Przygotowuję początkujących strzelców do egzaminu Praktycznego na Patent Strzelecki oraz egzaminu na licencję zawodnika IPSC Regionu Polska.Jestem czynnym zawodnikiem regionu Polska IPSC. Biorę udział w cyklicznie organizowanych zawodach na krakowskim Pasterniku oraz zawodach IPSC od Level I do Level III w całej Polsce i za granicą. Posiadam również uprawnienia sędziego strzelectwa sportowego i dynamicznego dlatego również mogą mnie Państwo często spotkać w tej roli na zawodach.

Strzelectwo sportowe stało się moją pasją i sposobem na życie. Pozwoliło mi poznać wiele wspaniałych osób, z którymi do dziś utrzymuje bliskie relację, i z którymi osiągam kolejne cele na arenie strzeleckiej. Dlatego z ogromną dbałością i przyjemnością przekazuję swoją wiedzę i umiejętności strzeleckie wszystkim Państwu, którzy są gotów zaufać Naszej firmie i instruktorom.

Instruktor strzelectwa sportowego i dynamicznego

Paweł Żuchowicz

Posiadam uprawnienia instruktora strzelectwa sportowego  i dynamicznego. Ukończyłem również kurs Prowadzącego Strzelanie aby zapewnić Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas szkolenia.

Brałem udział również w licznych szkoleniach bojowych i sportowych, szkoląc się u najlepszych instruktorów w Polsce.Jestem organizatorem wielu imprez mających charakter strzelecki. Specjalizuje się  w konkurencjach dynamicznych i sportowych.

Jestem czynnym zawodnikiem i ciągle doskonale swoje umiejętności oraz wiedzę aby Nasze szkolenia poszerzać o nowe zagadnienia.

Strzelectwo stało się częścią mojego życia oraz pomogło poznać wielu wspaniałych ludzi, pasjonatów takich jak ja. Do każdego kursanta podchodzę z największą uwagą i zaangażowaniem.