Bon na prezent na strzelnicę

Posiadamy w ofercie bony upominkowe, idealne jako prezent świąteczny, urodzinowy i na każdą inną okazję, kiedy chcesz komuś dać niezapomniany prezent.

Jest to wyjątkowy prezent tak dla mężczyzn jak i kobiet, chcących doświadczyć mocnych i niezapomnianych wrażeń z prawdziwą bronią a to wszystko pod opieką naszego wykwalifikowanego instruktora strzelectwa.

Bony upominkowe możemy wystawić na dowolny pakiet strzelecki. W przeciwieństwie do bonów podarunkowych oferowanych przez inne firmy, u nas można również samodzielnie określić wartość na jaką opiewa bon strzelecki. Taką dowolność mają Państwo tylko u nas.

Bon wysyłamy w formie elektronicznej, aby zapewnić jak najszybszą realizację. Gwarantujemy, że jeszcze w tym samym dniu otrzymają Państwo od nas bon.

Bon upominkowy jest spersonalizowany oraz opracowany w ładnej i nowoczesnej oprawie graficznej co podkreśla jego wyjątkowość.

Ważność bonu to trzy miesiące od daty zakupu. Osoby obdarowane Proszone są o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji terminu do zrealizowania bonu.

Aby kupić bon, wystarczy skontaktować się z nami e-mailowo lub telefonicznie i określić wartość bonu lub pakietu strzeleckiego.