+48 603 260 890
+48 609 209 490
shooting.cracow@gmail.com

Strzelnica w Pasterniku k. Krakowa

Strzelnica w Pasterniku k. Krakowa

Wieczory kawalerskie

Wieczór panieński

Strzelnica Pasternik - Kraków

Pasternik to 15 ha terenu zielonego na którym można uprawiać praktycznie każdy rodzaj strzelectwa. Główny obiekt to kilkadziesiąt krytych stanowisk do strzelania kulowego na 25 i 50 metrów.

Na terenie strzelnicy znajduje się również oś strzelecka na 100 m. , która stanowi już wyzwanie dla umiejętności strzeleckich. Pasternik to miejsce częstych spotkań krakowskich strzelców. Miła atmosfera i różnorodne możliwości obiektu przyciągają tak doświadczonych, jak
i początkujących pasjonatów tego sportu.

Strzelnica znajduję się niecałe 8 kilometrów od centrum Krakowa. Lokalizacja pozwala na wykorzystanie wszelkiego rodzaju środków komunikacji : taksówka , uber oraz środki komunikacji miejskiej – autobus.

Dla grup zorganizowanych przewidujemy transport za pomocą wynajętych BUSów.

Strzelnica posiada również zaplecze gospodarcze, pomieszczenie z barem i kominkiem oraz miejsce na grilla i ognisko.

Strzelnica wyposażona jest w pomieszczenie typu sala konferencyjna, które można wykorzystać do poprowadzenia wykładów lub projekcji będących elementem imprezy firmowej.

Jest to wspaniałe miejsce na organizację imprez typu wieczór kawalerski , wieczór panieński oraz różnego rodzaju imprez firmowych, integracyjnych, eventów lub pikników strzeleckich.

Na strzelnicy dysponujemy osiami strzeleckimi otwartymi, które są idealne na organizację wszelkiego rodzaju imprez w sezonie letnim. Mamy również do dyspozycji dla klientów osie strzeleckie zamknięte w budynku gdzie w sezonie jesienno-zimowym możemy komfortowo przyjmować naszych gości bez względu na panującą aurę.

Adres

ul. Surzyckiego 16
30-721 Kraków

Godziny otwarcia:

Pon – Pt: 08:00 – 20:00
So – Nd: 09:00 – 20.00