Instruktor strzelectwa sportowego i dynamicznego

Paweł Żuchowicz

 

Posiadam uprawnienia instruktora strzelectwa sportowego
i dynamicznego. Ukończyłem również kurs Prowadzącego Strzelanie aby zapewnić Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas szkolenia.

 

Brałem udział również w licznych szkoleniach bojowych i sportowych, szkoląc się u najlepszych instruktorów w Polsce.Jestem organizatorem wielu imprez mających charakter strzelecki. Specjalizuje się
w konkurencjach dynamicznych i sportowych.

 

Jestem czynnym zawodnikiem i ciągle doskonale swoje umiejętności oraz wiedzę aby Nasze szkolenia poszerzać o nowe zagadnienia.

 

Strzelectwo stało się częścią mojego życia oraz pomogło poznać wielu wspaniałych ludzi, pasjonatów takich jak ja. Do każdego kursanta podchodzę z największą uwagą i zaangażowaniem.

 

 

Instruktor strzelectwa sportowego i dynamicznego 

Bartosz Zakrzewski

 

Jestem dyplomowanym instruktorem strzelectwa sportowego
i dynamicznego, posiadam również uprawnienia Prowadzącego Strzelanie.

 

Z wykształcenia jestem prawnikiem. Moją specjalnością są zagadnienia związane z konkurencjami dynamicznymi od zawodów w formule IPSC , 3Gun po amatorskie zawody organizowane przez lokalne kluby strzeleckie. Uczę podstaw strzelectwa sportowego i dynamicznego oraz zaawansowanych technik i umiejętności związanych z strzelaniem praktycznym IPSC. Przygotowuję początkujących strzelców do egzaminu Praktycznego na Patent Strzelecki oraz egzaminu na licencję zawodnika IPSC Regionu Polska.Jestem czynnym zawodnikiem regionu Polska IPSC. Biorę udział w cyklicznie organizowanych zawodach na krakowskim Pasterniku oraz zawodach IPSC od Level I do Level III w całej Polsce i za granicą. Posiadam również uprawnienia sędziego strzelectwa sportowego i dynamicznego dlatego również mogą mnie Państwo często spotkać w tej roli na zawodach.

 

Strzelectwo sportowe stało się moją pasją i sposobem na życie. Pozwoliło mi poznać wiele wspaniałych osób, z którymi do dziś utrzymuje bliskie relację,
i z którymi osiągam kolejne cele na arenie strzeleckiej. Dlatego z ogromną dbałością i przyjemnością przekazuję swoją wiedzę i umiejętności strzeleckie wszystkim Państwu, którzy są gotów zaufać Naszej firmie i instruktorom.

 

Instruktorzy strzelectwa

dr Jarosław Hebda

 

Jestem jednym z najszybszych na świecie strzelców z pistoletu. Prawdziwość tego stwierdzenia oraz poziom moich umiejętności obrazuje materiał filmowy

( http://thefastestcombatpistol.com ) .
   

W kwestii formalnej, jestem doktorem nauk o bezpieczeństwie, instruktorem strzelectwa oraz posiadam wszelkie inne wymagane przepisami uprawnienia do szkolenia i prowadzenia strzelania z broni palnej. Pełnię rolę również jako biegły sądowy z zakresu użycia broni palnej w samoobronie i nie tylko. 
   

Wiedza oraz umiejętności techniczne i taktyczne, które przekazuję uczestnikom szkoleń są syntezą odpowiednio dobranych i wzajemnie uzupełniających się elementów szkół amerykańskiej i izraelskiej, osobistych doświadczeń ponad dwudziestu lat pracy z bronią krótką jak również lekcji wziętych z doświadczeń wielu moich kolegów z całego świata.

 

Telefon: 

+48 603 260 890

+48 609 209 490


E-mail:

shooting.cracow@gmail.com

Godziny otwarcia:


pon-pt: 08:00 - 20:00

so - nd: 09:00 - 20:00

 

Social media:

Strzelnica Kraków
  1. en